2016

<--  1 2 ...  --> 

Apsveicu Latvijas Pašvaldību Savienību 25. jubilejā!
15.12.2016

Sociālais dialogs ir izšķirošs, lai sekmīgi realizētu valsts izaugsmei un sabiedrības labklājībai nepieciešamās pārmaiņas. Turklāt Eiropā tas var veiksmīgi funkcionēt tikai tad, ja tas ir efektīvs arī nacionālajā līmenī.

Lasīt vairāk ...


Dombrovskis: cīnīties ar populismu iespējams, mazinot nevienlīdzību sabiedrībā
03.12.2016

Ja gribam atbildēt uz tiem jautājumiem, kas radījuši pašreizējo populisma vilni ne vien Latvijā, bet visā Eiropā, viens no būtiskākajiem uzdevumiem ir nevienlīdzības un sociālās atstumtības mazināšana sabiedrībā. To šodien, 3.decembrī, partijas VIENOTĪBA kongresā uzsvēra Eiropas Komisijas (EK) viceprezidents Valdis Dombrovskis.

Lasīt vairāk ...


Dombrovskis: Eiropai ir nepieciešama stingra un daudzpusīga banku sistēma, lai finansētu ekonomiku
23.11.2016

Komisija šodien nāk klajā ar visaptverošu reformu kopumu, lai turpinātu stiprināt ES banku noturību.

Lasīt vairāk ...


Arī EK nākamgad prognozē Latvijas budžeta deficītu 1,1% apmērā no iekšzemes kopprodukta
16.11.2016

Eiropas Komisija (EK) nākamgad prognozē Latvijas budžeta deficītu 1,1% apmērā no iekšzemes kopprodukta (IKP), šodien norādīts EK viedoklī par Latvijas budžetu.

Lasīt vairāk ...


Eiropas banku sektoram ir jābūt spējīgam pretoties dažādiem ekonomikas satricinājumiem
15.11.2016

Eiropas banku sektoram ir jābūt spējīgam pretoties dažādiem ekonomikas satricinājumiem, šodien Briselē domnīcas "Bruegel" rīkotajā diskusijā par Eiropas banku sistēmas nākotni sacīja Eiropas Komisijas priekšsēdētāja vietnieks eiro un sociālā dialoga jautājumos Valdis Dombrovskis.

Lasīt vairāk ...


Izaugsme eirozonā 2017. gadā būs 1,5 % un izaugsme ES – 1,6 %
09.11.2016

Sagaidāms, ka Eiropā turpināsies mērena ekonomikas izaugsme, jo nesenos ieguvumus darba tirgū un pieaugošo privāto patēriņu rada pretsvaru vairāki izaugsmes šķēršļi un atbalstošo faktoru pavājināšanās.

Lasīt vairāk ...


Valda Dombrovska vieslekcija Banku augstskolā
31.10.2016

31. oktobrī ar vieslekciju “Eirozonas ekonomiskie izaicinājumi un nākotnes perspektīva” Banku augstskolas studentiem uzstājās Valdis Dombrovskis, kurš kopš 2014.gada novembra ir Eiropas Komisijas priekšsēdētāja vietnieks eiro un sociālā dialoga jautājumos, savukārt, pēc Lielbritānijas referenduma, atkāpjoties no amata britu komisāram, V.Dombrovskis pilda finanšu stabilitātes, finanšu pakalpojumu un kapitāla tirgus savienības pienākumus.

Lasīt vairāk ...


Eiropas lietu komisija pēc Eiropas Komisijas mudinājuma pievērsīsies Latvijas tautsaimniecību bremzējošajām jomām
28.10.2016

Lai pārrunātu kopējo Eiropas ekonomisko attīstību un Latvijas tautsaimniecības izaugsmes pozitīvos un negatīvos aspektus, Saeimas Eiropas lietu komisija piektdien, 28.oktobrī, uz sēdi bija aicinājusi Eiropas Komisijas (EK) priekšsēdētāja vietnieku eiro un sociālā dialoga jautājumos Valdi Dombrovski, kurš atbildīgs arī par finanšu stabilitāti, finanšu pakalpojumiem un kapitāla tirgu savienību.

Lasīt vairāk ...


Beidzot redzam ekonomisko izaugsmi visām ES dalībvalstīm
28.10.2016

Šogad mēs beidzot redzam ekonomisko izaugsmi visām 28 Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīm, piektdien Rīgas konferences laikā pauda Eiropas Komisijas (EK) viceprezidents Valdis Dombrovskis.

Lasīt vairāk ...


EK pieprasa "skaidrojumus" par septiņu eirozonas valstu, tostarp Lietuvas, budžu
25.10.2016

Eiropas Komisija (EK) otrdien pieprasīja "skaidrojumus" no septiņām eirozonas valstīm, tostarp Lietuvas, par to budžeta projektiem 2017.gadam.

Lasīt vairāk ...


EIF un Altum paraksta līgumu Latvijas inovatīvu uzņēmumu atbalstam
14.10.2016

Eiropas Investīciju fonds (EIF) un Attīstības finanšu institūcija Altum ir parakstījuši InnovFin Mazo un vidējo uzņēmumu Garantiju līgumu, lai inovatīviem MVU un lieliem uzņēmumiem (līdz 499 darbiniekiem) uzlabotu piekļuvi finansējumam, informē Altum.

Lasīt vairāk ...


Vašingtonas sanāksmē ekonomikas izaugsmei noteiktas trīs prioritātes
10.10.2016

Vašingtonā beigusies Starptautiskā Valūtas fonda un Pasaules Bankas ikgadējā sanāksme, aicinot valstis beidzot sākt rīkoties un veikt arī reālas reformas, lai mazinātu nevienlīdzību pasaulē. Tāpat šīsnedēļas sanāksmē viens no apspriestākajiem tematiem bija arī gaidāmā Lielbritānijas izstāšanās no Eiropas Savienības un šī soļa potenciālā ietekme uz Eiropas un pasaules ekonomiku.

Lasīt vairāk ...


EK veicinās kapitālam un investīcijām draudzīgāku nodokļu režīmu
06.10.2016

Eiropas Komisija (EK) vēlas veicināt nodokļu režīmu reformu, kura padarītu tos kapitālam un investīcijām draudzīgākus, Pītersona starptautiskās ekonomikas institūtā ASV sacīja EK viceprezidents Valdis Dombrovskis.

Lasīt vairāk ...


Aizvadīta RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātes 50. jubileja
01.10.2016

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Inženierekonomikas un vadības fakultāte (IEVF) no 29. septembra līdz 1. oktobrim atzīmēja 50 gadu jubileju, kuras laikā aizvadīta starptautiska «Ekonomikas un uzņēmējdarbības zinātniskā konference» ar vairāk nekā 200 Latvijas un ārvalstu pētniekiem no 25 pasaules valstīm, kā arī svinību kulminācija – svinīgā pieņemšana kultūras pilī «Ziemeļblāzma».

Lasīt vairāk ...


Dalība eirozonā neatceļ prasību īstenot atbildīgu fiskālo politiku
26.09.2016

Dalība eirozonā neatceļ prasību valstīm īstenot atbildīgu fiskālo un makroekonomisko politiku, šodien diskusijā "Eirozona kā kodols Eiropas Savienībai: Latvijas iespējas un ierobežojumi" sacīja Eiropas Komisijas viceprezidents Valdis Dombrovskis, informē ziņu aģentūra LETA.

Lasīt vairāk ...


Ukraina pēdējos gados īstenojusi vairāk reformu nekā jebkura Eiropas valsts
17.09.2016

Ukraina pēdējos gados ir īstenojusi vairāk reformu nekā jebkura Eiropas valsts, tomēr tā joprojām saskaras ar pārbaudījumiem, tā savas uzrunas laikā Ukrainā sacīja Eiropas Komisijas (EK) viceprezidents Valdis Dombrovskis, informē LETA.

Lasīt vairāk ...


Dombrovskis: “Itālijai ir jāveic reformas: pateicoties ECB, ir laiks, ko nedrīkst izniekot”
05.09.2016

Sestdien, 3.septembrī, Itālijas laikrakstā Corriere della Sera publicēta intervija ar Eiropas Komisijas viceprezidentu Valdi Dombrovski par Itālijas ekonomisko situāciju, globalo ekonomiku un finanšu tirgiem Eiropā. V.Dombrovskis interviju sniedza Ambrosetti foruma ietvaros, kur uzstājās ar runu un piedalījās diskusijās par globālās ekonomikas izaugsmes iespējām.

Lasīt vairāk ...


Vai Valdis Dombrovskis skatīsies izrādi “Veiksmes stāsts”
02.09.2016

Intervija laikrakstā "Latvijas Avīze" par aktualitātēm ar Eiropas Komisijas (EK) priekšsēdētāja vietnieka eiro un sociālā dialoga jautājumos un atbildīgu arī par finanšu stabilitāti, finanšu pakalpojumiem un kapitāla tirgu savienību Valdi Dombrovski.

Lasīt vairāk ...


Lai vēlētāji atkal noticētu "Vienotībai", jāsagatavo kvalitatīvs piedāvājums un jāpārliecina par spēju to īstenot
19.08.2016

Lai vēlētāji atkal noticētu "Vienotībai", jāsagatavo kvalitatīvs politiskais piedāvājums un jāpārliecina par spēju to īstenot, šodien partijas kongresā sacīja Eiropas Komisijas viceprezidents Valdis Dombrovskis. Viņš uzsvēra, ka partija ir tik spēcīga, cik spēcīga ir tās komanda. Tāpēc viņš aicināja politiskā spēka biedrus saliedēties kopīgam darbam.

Lasīt vairāk ...


Noskaidroti turnīra "Krastu mačs" rezultatīvākie spēlētāji
18.08.2016

Apkopojot 13.-14.augustā Rīgas svētkos pie Latvijas Nacionālās operas notikušā diennakts basketbola turnīra "Krastu mačs" spēļu protokolus, noskaidroti turnīra rezultatīvākie spēlētāji, informē Neatkarīgā Rīta Avīze.

Lasīt vairāk ...


<--  1 2 ...  --> 
Pēc datuma
2024 (5)   
 -- Jūnijs (1)   
 -- Maijs (1)   
 -- Aprīlis (1)   
 -- Februāris (2)   
2020 (1)   
 -- Marts (1)   
2019 (15)   
 -- Augusts (1)   
 -- Jūlijs (4)   
 -- Jūnijs (2)   
 -- Maijs (2)   
 -- Februāris (5)   
 -- Janvāris (1)   
2018 (13)   
 -- Novembris (1)   
 -- Septembris (1)   
 -- Augusts (2)   
 -- Jūlijs (2)   
 -- Jūnijs (1)   
 -- Maijs (1)   
 -- Marts (4)   
 -- Februāris (1)   
2017 (17)   
 -- Decembris (3)   
 -- Novembris (1)   
 -- Augusts (1)   
 -- Maijs (3)   
 -- Marts (2)   
 -- Februāris (4)   
 -- Janvāris (3)   
2016 (34)   
 -- Decembris (2)   
 -- Novembris (4)   
 -- Oktobris (8)   
 -- Septembris (4)   
 -- Augusts (2)   
 -- Jūlijs (3)   
 -- Jūnijs (3)   
 -- Maijs (1)   
 -- Aprīlis (2)   
 -- Februāris (3)   
 -- Janvāris (2)   
2015 (22)   
 -- Decembris (5)   
 -- Novembris (2)   
 -- Oktobris (1)   
 -- Septembris (2)   
 -- Augusts (1)   
 -- Jūlijs (4)   
 -- Jūnijs (2)   
 -- Marts (2)   
 -- Februāris (2)   
 -- Janvāris (1)   
2014 (57)   
 -- Novembris (3)   
 -- Oktobris (11)   
 -- Septembris (6)   
 -- Augusts (1)   
 -- Jūlijs (7)   
 -- Jūnijs (6)   
 -- Maijs (9)   
 -- Aprīlis (4)   
 -- Marts (1)   
 -- Februāris (3)   
 -- Janvāris (6)   


facebook.com/VDombrovskis/


 

 


Paldies visiem par atbalstu toreiz un tagad! Esmu pateicīgs par to, ka šobrīd Latvija ir man devusi iespēju veidot Eiropu, konkrēti – Eiropas ekonomisko un monetāro savienību, lai neviena krīze nevar izsist mums pamatu zem kājām.


Valdis Dombrovskis