SĪKDATŅU POLITIKA 


Šī vietne izmanto sīkdatnes (angļu val. – cookies) – nelielus failus, kurus, katru reizi, kad apmeklētājs apmeklē lapu, pārlūkprogramma saglabā apmeklētāja datorā tādā apmērā, kā norādīts apmeklētāja datora pārlūkprogrammas iestatījumos. Lai uzzinātu vairāk par sīkdatnēm, piemēram, sīkdatņu veidiem, apmeklējiet www.allaboutcookies.org


Vietne izmanto sīkdatnes, tajā skaitā arī trešo pušu sīkdatnes, tās satura nodrošināšanai, kā arī lai analizētu vietnes datplūsmu, tādējādi iegūstot informāciju par lapas apmeklējuma statistiku. Informācija ir anonīma un tiek izmantota tikai apkopotā veidā. 


Ja Jūs nevēlaties saglabāt sīkdatnes, savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumos izvēlaties iespēju tās nesaglabāt, tomēr vietnes pilnvērtīgai un ērtākai lietošanai ieteicams izmantot sīkdatņu saglabāšanu. Šī vietne izmanto zemāk redzamās sīkdatnes. Informācija fiksēta 20.05.2024. 

Sīkdatne  

Domēns  

Apraksts

Uzglabāšanas laiks  

Sīkdatnes tips  

PHPSESSID

valdisdombrovskis.lv

Šis sīkfails ir paredzēts PHP lietojumprogrammām. Sīkdatne saglabā un identificē lietotāja unikālo sesijas ID, lai pārvaldītu lietotāja sesijas vietnē. Sīkfails ir sesijas sīkfails, un tas tiek dzēsts, kad tiek aizvērti visi pārlūkprogrammas logi.  

Sesija


Nepieciešama  

_ga

.valdisdombrovskis.lv

Google Analytics iestata šo sīkfailu, lai aprēķinātu apmeklētāju, sesiju un kampaņu datus un izsekotu vietnes lietojumu vietnes analīzes pārskatam. Sīkdatne saglabā informāciju anonīmi un piešķir nejauši ģenerētu numuru, lai atpazītu unikālos apmeklētājus.  

1 gads 1 mēnesis 4 dienas  

Statistika

_gid

.valdisdombrovskis.lv

Google Analytics iestata šo sīkfailu, lai saglabātu informāciju par to, kā apmeklētāji izmanto vietni, vienlaikus izveidojot analītisko pārskatu par vietnes veiktspēju. Daži no apkopotajiem datiem ietver apmeklētāju skaitu, to avotu un lapas, kuras tie apmeklē anonīmi.  

1 diena

Statistika

_gat

.valdisdombrovskis.lv

Google Universal Analytics iestata šo sīkfailu, lai ierobežotu pieprasījumu skaitu un tādējādi ierobežotu datu vākšanu vietnēs ar lielu plūsmas apjomu.  

1 minūte  

Veiktspēja  

guest_id

.twitter.com

Twitter iestata šo sīkfailu, lai identificētu un izsekotu vietnes apmeklētāju. Tā reģistrē to, vai lietotājs ir pierakstījies Twitter platformā, un apkopo informāciju par reklāmu preferencēm.  

1 gads un 1 mēnesis  

Mārketings  Informācija 

Ja Jums ir jautājumi par sīkdatņu politiku vai vēlaties paust ieteikumus, rakstiet uz e-pasta adresi valdis.dombrovskis@vienotiba.lv
facebook.com/VDombrovskis/


 

 


Paldies visiem par atbalstu toreiz un tagad! Esmu pateicīgs par to, ka šobrīd Latvija ir man devusi iespēju veidot Eiropu, konkrēti – Eiropas ekonomisko un monetāro savienību, lai neviena krīze nevar izsist mums pamatu zem kājām.


Valdis Dombrovskis