2014

<--  1 2 3 ...  --> 

Dombrovskim pasniedz Triju Zvaigžņu ordeni
19.11.2014

Valsts prezidents Andris Bērziņš 18.novembrī svinīgajā ceremonijā pasniedza Triju Zvaigžņu ordeni ekspremjeram Valdim Dombrovskim.

Lasīt vairāk ...


Eiropas Komisijas Viceprezidents Valdis Dombrovskis piedalīsies G20 līderu Samitā Brisbenā
13.11.2014

Eiropas Komisijas Viceprezidents Valdis Dombrovskis pārstāvēs Eiropas Savienību G20 līderu samitā, kas norisināsies 15. un 16. novembrī Brisbenā, Austrālijā. Sanāksmes laikā Eiropas Savienības (ES) pārstāvji rosinās apstiprināt Brisbenas Rīcības plānu izaugsmei un nodarbinātībai, lai koordinētu ES un G20 valstu darbu pasākumos, kas vērsti uz globālās ekonomiskās situācijas uzlabošanu un jaunu darbavietu radīšanu.

Lasīt vairāk ...


Eiropas Komisijas Viceprezidenta Valda Dombrovska Birojs uzsāk darbu
03.11.2014

Šodien ir pirmā darba diena Žana Kloda Junkera (Jean-Claude Juncker) vadītajai Eiropas Komisijai (EK), kurā Valdis Dombrovskis ieņem ietekmīgo viceprezidenta amatu eiro un sociālā dialoga jautājumos.

Lasīt vairāk ...


“Nodokļus nevienādos vismaz piecus gadus”. "Latvijas Avīzes" intervija ar Valdi Dombrovski
31.10.2014

Pirmdien darbu sāks Žana Kloda Junkera vadītā Eiropas Komisija, kurā eiro un sociālā dialoga jautājumi ir uzticēti vienam no septiņiem viceprezidentiem – Valdim Dombrovskim. Viņu izvaicāja žurnālisti 
Ivars Bušmanis un Māra Libeka.

Lasīt vairāk ...


Valdim Dombrovskim piešķirts Triju Zvaigžņu ordenis
30.10.2014

Ordeņu kapituls nolēmis par nopelniem Latvijas valsts labā piešķirt Triju Zvaigžņu ordeņa 2.šķiru bijušajam Latvijas Ministru prezidentam, nākamajam Eiropas Komisijas (EK) viceprezidentam eiro un sociālā dialoga jautājumos Valdim Dombrovskim (Vienotība), liecina oficiālais paziņojums "Latvijas Vēstnesī".

Lasīt vairāk ...


Eiropas Parlaments apstiprina jauno Eiropas Komisiju
22.10.2014

Trešdien, 22. oktobrī Eiropas Parlaments plenārsēdē Strasbūrā nobalsoja par Eiropas Komisiju, apstiprinot jaunās Eiropas Komisijas sastāvu prezidenta Žana Kloda Junkera (Jean-Claude Juncker) vadībā.Valdis Dombrovskis ieņems Eiropas Komisijas Viceprezidenta amatu un būs atbildīgs par eiro un sociālā dialoga jautājumiem.

Lasīt vairāk ...


Dombrovskis Bratislavas Ekonomikas forumā: "Nepieciešams sniegt atbalstu austrumu kaimiņvalstīm ekonomiskās vides sakārtošanā"
17.10.2014

Šajā nedēļas nogalē notiekošā Bratislavā Ekonomikas ideju foruma mērķis ir rast ilgtspējīgus un inovatīvus risinājumus, kuri palīdzētu atgriezt Eiropas Savienības un tās partnervalstu ekonomiku uz iekļaujošas un noturīgas izaugsmes ceļa. Īpaša uzmanība tiek pievērsta strukturālo reformu nepieciešamībai, sociālā taisnīguma jautājumiem un gudro investīciju piesaistei. Eiropas Parlamenta deputāts Valdis Dombrovskis, kurš ir nominēts Eiropas Komisijas viceprezidenta amatam eiro un sociālā dialoga jautājumos, forumā piedalīsies panelī par ES Austrumu valstu ekonomisko sadarbību.

Lasīt vairāk ...


Dombrovskis: eiro Lietuvā būs papildu signāls ekonomiskajai stabilitātei reģionā kopumā
17.10.2014

Eiro ieviešana Lietuvā no nākamā gada 1.janvāra būs papildu signāls ekonomiskajai stabilitātei Baltijas reģionā kopumā, īpaši ņemot vērā ģeopolitisko situāciju, intervijā aģentūras BNS biznesa informācijas portālam "Baltic Business Service" sacīja Eiropas Komisijas viceprezidenta eiro un sociālā dialoga jautājumos amatam virzītais ekspremjers Valdis Dombrovskis ("Vienotība").

Lasīt vairāk ...


V. Dombrovska diskusija ar interešu grupām "Eirozonas tīņa gadi. Kāda būs eirozonas pilngadība?"
09.10.2014

Piektdien, 10. Oktobrī, plkst. 14.00 Eiropas Parlamenta (EP) Informācijas birojs Latvijā rīko Eiropas Komisijas (EK) viceprezidenta amata kandidāta, patlaban EP deputāta Valda Dombrovska diskusiju ar ieinteresēto pušu pārstāvjiem jeb "informatīvu ceļamaizi" viņa jaunajam amatam EK.

Lasīt vairāk ...


Dombrovskis Briselē piedalās augsta līmeņa diskusijā par ES konkurētspēju
09.10.2014

Šodien Briselē notiekošajā augsta līmeņa diskusijā "State of Europe" par ekonomisko, politisko un sociālo situāciju Eiropā tradicionāli tiek iezīmētas galvenās prioritātes un problēmas, kuras nāksies risināt tuvākajos 5 gados, atbildot uz straujas globalizācijas izaicinājumiem un atgriežot Eiropas ekonomiku uz ilgtspējīgas izaugsmes ceļa.

Lasīt vairāk ...


Dombrovskis saņem atzinības rakstu par dzimumu vienlīdzības veicināšanu
08.10.2014

7.oktobrī Eiropas Parlamenta deputāts Valdis Dombrovskis saņēma atzinības rakstu no Eiropas sieviešu lobija par savu ieguldījumu dzimumu līdztiesības veicināšanā.

Lasīt vairāk ...


Dombrovskis: Eiropa nevar atļauties zaudēt veselu paaudzi
06.10.2014

Eiropa nevar atļauties zaudēt veselu paaudzi, tā savā uzrunā Eiropas Parlamentā (EP) pirms trīs stundu ilgas uzklausīšanas Eiropas Komisijas (EK) viceprezidenta amatam eiro un sociālā dialoga jautājumos norādīja pašreizējais EP deputāts Valdis Dombrovskis (V/ETP).

Lasīt vairāk ...


Notiks Dombrovska uzklausīšana EP
06.10.2014

Šodien plkst.15.30 pēc Latvijas laika notiks pašreizējā Eiropas Parlamenta (EP) deputāta Valda Dombrovska (V/ETP) uzklausīšana Eiropas Komisijas (EK) viceprezidenta amatam eiro un sociālā dialoga jautājumos.

Lasīt vairāk ...


Dombrovskis: Vēlēšanu rezultāti ļaus pašreizējai valdošajai koalīcijai turpināt līdzšinējo valsts virzību
05.10.2014

12.Saeimas vēlēšanu rezultāti ļaus pašreizējai valdošajai koalīcijai turpināt līdzšinējo valsts virzību uz ciešāku sadarbību ar Eiropas Savienību (ES) un nekādu ģeopolitisko pagriezienu nebūs, un tas liecina, ka arī vēlētāji nevēlas eksperimentēt ar valsti, sarunā ar Latvijas Televīziju pauda bijušais Latvijas Ministru prezidents un tagadējais Eiropas Komisijas (EK) viceprezidenta amata kandidāts Valdis Dombrovskis (V).

Lasīt vairāk ...


Dombrovskis vēlas ES iedzīvotājiem ļaut sajust ekonomiskās izaugsmes augļus
17.09.2014

Latvijas virzītajam pārstāvim ekspremjeram Valdim Dombrovskism (V) jaunajā Eiropas Komisijā (EK) tās prezidents Žans Klods Junkers ir iedalījis jaunizveidoto viceprezidenta amatu eiro un sociālā dialoga jautājumos, lai ar šādu posteni ciešāk sasaistītu ekonomisko izaugsmi un finanšu stabilitāti ar sociālajiem un labklājības mērķiem. Kā intervijā aģentūrai LETA stāsta Dombrovskis, viņš par sava darba mērķi izvirzījis panākt, lai Eiropas Savienības (ES) izaugsmes augļus sajustu pēc iespējas vairāk iedzīvotāju, kas ir ļoti aktuāls jautājums arī Latvijai, jo mūsu valstī ir viens no augstākajiem ienākumu nevienlīdzības rādītājiem ES.

Lasīt vairāk ...


Dombrovskis: Ukrainai nekavējoties jārisina gāzes piegāžu nodrošināšana un budžeta deficīta mazināšana
13.09.2014

Ir vairākas problēmas, kas būtu jārisina Ukrainai ekonomikas jomā, taču neatliekamas lietas ir gāzes piegāžu nodrošināšana un budžeta deficīta mazināšana, pēc dalības Jaltas konferencē Ukrainā sacīja Eiropas Parlamenta deputāts Valdis Dombrovskis (V/ETP), kurš ir nominēts Eiropas Komisijas viceprezidenta amatam eiro un sociālā dialoga jautājumos. Šogad Jaltas konference notiek Kijevā, un tajā ļoti daudz vērības tiek piešķirts drošības jautājumiem kontekstā ar Krievijas agresiju Ukrainā, pastāstīja Dombrovskis. Tāpat tiek diskutēts arī par Ukrainas ekonomikas problēmām.

Lasīt vairāk ...


Valdis Dombrovskis piedalīsies Jaltas konferencē Ukrainā
12.09.2014

Sestdien, 13.septembrī, Kijevā Eiropas Parlamenta deputāts Valdis Dombrovskis uzstāsies 11.gadskārtējā Jaltas konferencē, kas jau desmit gadu ir vadošā augsta līmeņa diskusiju platforma Austrumeiropā par globālajiem izaicinājumiem un Ukrainas integrāciju Eiropā. Šogad konferencē diskutēs par veidiem, kā risināt Ukrainas drošības un ekonomikas problēmas. Konferences laikā tiks uzklausīti ekspertu viedokļi no visas pasaules, kopīgi meklējot risinājumus Ukrainas problēmām un diskutējot par iespējamo atbalsta sniegšanu Ukrainai.

Lasīt vairāk ...


Valdis Dombrovskis ieņems ietekmīgo Eiropas Komisijas viceprezidenta amatu eiro un sociālā dialoga jautājumos
10.09.2014

Šodien, 10.septembrī Eiropas Komisijas prezidenta kandidāts Žans Klods Junkers (Jean-Claude Juncker) ir nācis klajā ar savu piedāvājumu Eiropas komisāru portfeļu sadalījumam. Atbilstoši Ž.K.Junkera piedāvājumam, Latvijas izvirzītais Eiropas komisāra kandidāts Valdis Dombrovskis ieņems ietekmīgo Eiropas Komisijas viceprezidenta amatu eiro un sociālā dialoga jautājumos. Valda Dombrovska pārraudzībā būs ekonomikas un monetārās savienības jeb eirozonas jautājumi, nodokļu un muitas jautājumi, finanšu stabilitātes jautājumi, sociālais dialogs, kā arī vairākas citas atbildības jomas.

Lasīt vairāk ...


Jaunās Eiropas Komisijas iespējamais sastāvs
05.09.2014

Jaunās Eiropas Komisijas iespējamais sastāvs ir skaidrs, un jau drīz visus kandidātus vētīs Eiropas Parlamentā.

Lasīt vairāk ...


Valdis Dombrovskis atbalsta Eiropas vietējo pašvaldību attīstību
04.09.2014

Eiropas Parlamenta (EP) deputāts Valdis Dombrovskis ticies ar Eiropas Reģionu komitejas priekšsēdētāju Mišelu Lebranu (Michel Lebrun). Tikšanās laikā pārrunātas Eiropas Reģionu komitejas jaunās vadlīnijas, kam Eiropas Reģionu komiteja nākamajos gados vēlas pievērst pastiprinātu uzmanību.

Lasīt vairāk ...


<--  1 2 3 ...  --> 
Pēc datuma
2024 (5)   
 -- Jūnijs (1)   
 -- Maijs (1)   
 -- Aprīlis (1)   
 -- Februāris (2)   
2020 (1)   
 -- Marts (1)   
2019 (15)   
 -- Augusts (1)   
 -- Jūlijs (4)   
 -- Jūnijs (2)   
 -- Maijs (2)   
 -- Februāris (5)   
 -- Janvāris (1)   
2018 (13)   
 -- Novembris (1)   
 -- Septembris (1)   
 -- Augusts (2)   
 -- Jūlijs (2)   
 -- Jūnijs (1)   
 -- Maijs (1)   
 -- Marts (4)   
 -- Februāris (1)   
2017 (17)   
 -- Decembris (3)   
 -- Novembris (1)   
 -- Augusts (1)   
 -- Maijs (3)   
 -- Marts (2)   
 -- Februāris (4)   
 -- Janvāris (3)   
2016 (34)   
 -- Decembris (2)   
 -- Novembris (4)   
 -- Oktobris (8)   
 -- Septembris (4)   
 -- Augusts (2)   
 -- Jūlijs (3)   
 -- Jūnijs (3)   
 -- Maijs (1)   
 -- Aprīlis (2)   
 -- Februāris (3)   
 -- Janvāris (2)   
2015 (22)   
 -- Decembris (5)   
 -- Novembris (2)   
 -- Oktobris (1)   
 -- Septembris (2)   
 -- Augusts (1)   
 -- Jūlijs (4)   
 -- Jūnijs (2)   
 -- Marts (2)   
 -- Februāris (2)   
 -- Janvāris (1)   
2014 (57)   
 -- Novembris (3)   
 -- Oktobris (11)   
 -- Septembris (6)   
 -- Augusts (1)   
 -- Jūlijs (7)   
 -- Jūnijs (6)   
 -- Maijs (9)   
 -- Aprīlis (4)   
 -- Marts (1)   
 -- Februāris (3)   
 -- Janvāris (6)   


facebook.com/VDombrovskis/


 

 


Paldies visiem par atbalstu toreiz un tagad! Esmu pateicīgs par to, ka šobrīd Latvija ir man devusi iespēju veidot Eiropu, konkrēti – Eiropas ekonomisko un monetāro savienību, lai neviena krīze nevar izsist mums pamatu zem kājām.


Valdis Dombrovskis