132006

JAUNĀS VIENOTĪBAS komanda Rīgā uzņem Urzulu fon der Leienu
15.04.2024


Latvijā priekšvēlēšanu aģitācijas nolūkos 15. aprīlī bija ieradusies viena no Eiropas Tautas partijas (ETP) līderēm Urzula fon der Leiena.

Dienas pirmajā pusē Urzula fon der Leiena apmeklēja Rīgas Stradiņa universitāti, kur iepazinās ar Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Farmācijas studiju un pētniecības centru, kā arī tikās ar aktīvākajiem studentiem.

Pēc tam augstā Eiropas Savienības amatpersona apmeklēja NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centru, kas koncentrējas uz dezinformācijas apkarošanu un atbalsta NATO stratēģiskās komunikācijas spējas.

Tāpat Urzula fon der Leiena tikās ar partiju apvienības Eiropas Parlamenta deputātu kandidātiem, nolika ziedus pie Brīvības pieminekļa un pārrunāja aktualitātes ar sieviešu tiesību aizstāvības organizācijām, to vidū “Centrs Marta” un “Novatore”.

Vizītes noslēgumā ETP līdere apmeklēs dronu ražotāja SIA “Edge Autonomy” rūpnīcu, lai ar darbiniekiem un vadītājiem pārrunātu centienus stiprināt ES aizsardzības industriālo bāzi.

JAUNĀ VIENOTĪBA komanda ir gandarīta uzņemt Urzulu fon der Leienu Rīgā un lepojas būt daļa no Eiropā ietekmīgākās politiskās partijas – Eiropas Tautas partijas.


      Atpakaļ


facebook.com/VDombrovskis/


 

 


Paldies visiem par atbalstu toreiz un tagad! Esmu pateicīgs par to, ka šobrīd Latvija ir man devusi iespēju veidot Eiropu, konkrēti – Eiropas ekonomisko un monetāro savienību, lai neviena krīze nevar izsist mums pamatu zem kājām.


Valdis Dombrovskis