Jaunā Vienotība šobrīd ir vienīgais Eiropas vērtībās balstītais politiskais spēks, kas pārstāvēts Saeimā, valdībā, Eiropas Parlamentā un Eiropas Komisijā, turklāt pārstāv arī ietekmīgāko Eiropas politisko grupu Eiropas Tautas partiju.

Latvijai ir būtiski panākt vairāk naudas nākošajā Eiropas Savienības (ES) daudzgadu budžetā, jo saistībā ar plānoto Lielbritānijas izstāšanos sagaidāms mazāks kopējais finansējuma apjoms. Īpaši jāuzsver ES fondu pieejamība un lauksaimniecības tiešmaksājumu tuvināšana ES vidējam līmenim. Tāpat jāpanāk, lai arī pārējie Latvijai būtiskie jautājumi parādītos ES dienas kārtībā - ārpolitika un drošības politika, lai ES būtu vienota pretsvarā Krievijas agresīvajai ārpolitikai.

Mēs esam par stipru un lemt spējīgu Eiropu, kurā Latvijas balss ir ietekmīga un labi sadzirdama!Valdis Dombrovskis

 
 
 


Dombrovskis: Jaunā EK vadītāja veiksmīgi sabalansējusi dažādu politisko grupu viedokļus
19.07.2019

Par spīti kritikai jaunā Eiropas Komisijas (EK) vadītāja Urzula fon der Leiena veiksmīgi sabalansējusi dažādu politisko grupu viedokļus, intervijā Latvijas Radio teica līdzšinējais EK komisārs no Latvijas Valdis Dombrovskis ("Jaunā Vienotība"), publicē ziņu portāls LSM.lv.

Lasīt vairāk ...


2019. gada vasaras ekonomikas prognoze — Latvija starp straujākām ES
10.07.2019

Ir sagaidāms, ka Eiropas ekonomika 2019. gadā augs septīto gadu pēc kārtas, kam vajadzētu attiekties uz visu dalībvalstu ekonomiku, liecina Eiropas Komisijas vasaras ekonomikas prognoze. Taču Latvija ir joprojām starp straujāk augošajām Eiropas Savienības ekonomikām, vairāk: https://ec.europa.eu/info/sites/info/files/economy-finance/ecfin_forecast_summer_10_07_19_lv_en.pdf.

Lasīt vairāk ...


Valdis Dombrovskis turpinās darbu Eiropas Komisijā arī pārejas posmā
20.06.2019

Junkers: Eiropai Valdis ir vajadzīgs Kariņš: Es redzu Valdi starp tiem, kuri var ieņemt ES augstākos amatos

Lasīt vairāk ...


Par tikšanos ar ievēlēto Valsts prezidentu Egilu Levitu
06.06.2019

Ceturtdien, 6.jūnijā, Valdis Dombrovskis, Eiropas Komisijas priekšsēdētāja vietnieks eiro un sociālā dialoga jautājumos, atbildīgs arī par finanšu stabilitāti, finanšu pakalpojumiem un kapitāla tirgus savienību, Rīgā tikās ar jaunievēlēto Valsts prezidentu Egilu Levitu.

Lasīt vairāk ...https://www.facebook.com
/VDombrovskis/


 

 


Paldies visiem par atbalstu toreiz un tagad! Esmu pateicīgs par to, ka šobrīd Latvija ir man devusi iespēju veidot Eiropu, konkrēti – Eiropas ekonomisko un monetāro savienību, lai neviena krīze nevar izsist mums pamatu zem kājām.


Valdis Dombrovskis